Новини

Політика

Рудяк пообіцяв, що 9 травня у Львові обійдеться без заворушень

Рудяк пообіцяв, що 9 травня у Львові обійдеться без заворушень

gdb.rferl.org

Рудяк пообіцяв, що 9 травня у Львові обійдеться без заворушень

П'ятниця, 27 квітня 2012, 12:10

Начальник ГУ МВСУ у Львівській області генерал-майор міліції Олександр Рудяк запевнив, що 9 травня у місті Львові пройде спокійно. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

Міліція готова забезпечити охорону громадського порядку, щоби не допустити реалізації задумів можливих провокаторів.

«Якщо для забезпечення громадської безпеки треба буде ввести в дію план «Хвиля», то, повірте, у мене рука не затремтить. Якщо треба буде задіяти 1,5 тисячі особового складу, то я його задію. Якщо – 2 тисячі, то стільки буде залучено» – зазначив очільник міліції Львівської області.

Водночас генерал міліції Рудяк зауважив, що такими застережними заходами просто буде «остуджено гарячі голови». «Ми зараз домовляємося з працівниками міліції Криму та Одеси, щоби вони провели профілактику зі свого боку, зокрема, із «Руським блоком» та низкою інших людей», – сказав начальник міліції Львівщини.

У Львові є достатньо ветеранів, які 9 травня візьмуть червоні знамена і прийдуть на своє свято. «Ми ж не вириваємо прапори, які є неофіційними на рівні держави – УНА-УНСО, УПА. Ми даємо можливість їм проводити різні акції. Будь ласка, йдіть на ці акції під своїми прапорами і під своїми гаслами. Якщо є ветерани ВВВ, які вшановують пам'ять тих, хто віддав за це свято життя, ну тоді давайте дамо їм відзначити цей день», – зазначив начальник ГУ МВСУ Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.