Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Пластова

Четвер, 27 серпня 2020, 11:28

Садовий програв касацію у ВС з будівництва сміттєпереробного заводу

вул. Пластова

Верховний Суд відмовив Львівській міськраді у відкритті касаційного провадження на постанову суду про заборону будівництва сміттєпереробного заводу.

Про це йдеться в ухвалі Верховного Суду від 19 серпня 2020 року, оприлюдненій на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Ще 19 серпня Верховний Суд відмовив виконавчому комітету Львівської міської ради й ЛКП "Зелений Львів" у відкритті касаційного провадження на постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 8 липня 2020 року щодо заборони будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій у Львові.

"Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Виконавчого комітету Львівської міської ради на постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 08.07.2020 у справі №1.380.2019.006194 за позовом до Виконавчого комітету Львівської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Львівське комунальне підприємство "Зелене місто", про визнання протиправним і скасування рішення" – йдеться у рішенні суду.

Натомість директорка юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич зазначила, що рішення суду є процесуальним, бо Окружний адміністративний суд вирішив, що розгляд справи має відбуватися не в Адміністративному суді, а у Господарському суді, розгляд справи в якому призначений на 31 серпня.

Нагадаємо, 29 січня Львівський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу щодо призупинення рішення виконавчого комітету про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об'єкта будівництва сміттєпереробного комплексу.

8 квітня апеляційний суд залишив її без змін, проте, вже 22 квітня Львівський окружний адміністративний суд дозволив будувати сміттєпереробний завод на Пластовій. Однак, 8 липня, Восьмий апеляційний адміністративний суд направив справу про будівництво сміттєзаводу на вул. Пластовій у Львові для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Раніше Варіанти повідомляли, що ЛКП "Зелене місто" планує приступити до спорудження нового сміттєпереробного комплексу з вересня 2019 року. Вартість заводу, документи для будівництва якого виконком Львівської міськради затвердив у грудні 2018 року, попередньо оцінюють у 23 млн євро. У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.