Новини

Львівська міськрада

Чотирьох мешканців Львова зобов'язали повернути дерев'яні вікна

Чотирьох мешканців Львова зобов'язали повернути дерев'яні вікна

stroica.in

Чотирьох мешканців Львова зобов'язали повернути дерев'яні вікна

П'ятниця, 27 квітня 2012, 13:35

За період з 26 січня по 5 квітня цього року винесено чотири постанови про притягнення до адміністративної відповідальності мешканців за самовільно проведену заміну дерев'яних заповнень на металопластикові, – повідомляє прес служба Львівської міської ради.

Крім цього скеровано 6 актів-попереджень в управління охорони історичного середовища для складання протоколів за заміну вікон на металопластикові у будинках-пам'ятках архітектури.

Як поінформували у Галицькій районній адміністрації, у Львові є близько 11 тис. випадків заміни дерев'яних вікон на пластикові.

«У Галицький районний суд м. Львова було подано 32 позовні заяви про приведення віконних заповнень до попереднього стану. Чотири рішення суду виконано Галицьким ВДВС в примусовому порядку, ще одне рішення суду виконано у добровільному порядку. Одинадцять справ знаходяться на стадії виконавчого провадження, шість – на стадії судового розгляду, ще на чотири районна адміністрація подала апеляційну скаргу. По двох справах адміністрації в задоволенні позову відмовлено повністю», – поінформували у Галицькій районній адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.