Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

виїзд зі Львова

Середа, 18 листопада 2020, 12:00

На викуп ділянок для будівництва об'їзної дороги Львова передбачили 16 мільйонів

виїзд зі Львова

Щоб викупити приватні землі у трьох районах Львівщини для будівництва північної об'їзної дороги Львова виділили 16 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Кабінет міністрів передбачив 16 млн грн, щоб викупити у власників земельні ділянки у Жовківському, Кам'янка-Буському та Яворівському районах для передачі їх Службі автомобільних доріг Львівщини, яка має збудувати тут північну об'їзну дорогу Львова.

Загалом планують викупити 43 земельні ділянки, загальною площею 5,7428 га.

"Північну об’їзну побудуть в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок. Для цього влітку провели перемовини з власниками земельних ділянок цих населених пунктів, станом на сьогодні маємо усі згоди та проводимо експертну оцінку для викупу цих об’єктів. До кінця місяця знатимемо викупну вартість. Відповідно до постанови Кабміну, передбачено 16 мільйонів для процедури викупу. До кінця року усі договори купівлі-продажу необхідно укласти", – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, укладений договір з організацією ТОВ "Проектдормісттехнологія" на розроблення проектної документації, а підрядника, який має будувати дорогу, планують визначити до кінця року.

Нагадаємо, будівництво північної об’їзної Львова планують розпочати у 2021 році. Для цього Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Україні 11 млрд грн кредитних коштів із 450 млн євро, які Верховна Рада схвалила ще в кінці серпня цього року. Загалом за ці кошти будуть відремонтовані 314 км автодороги Київ-Одеса в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях, а також побудовані 35 км північноїй об'їзної дороги Львова.

Рішення про залучення кредиту від ЄБРР уряд ухвалив на початку листопада 2019 року. Тоді на будівництво 23 кілометрів дороги передбачили 80 млн євро і вона мала мати чотири смуги руху.

Додамо, у квітні цього року голова Львівської ОДА Максим Козицький розпорядився викупити у власників приватні землі для будівництва північної об'їзної дороги Львова.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.