Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Вівторок, 16 лютого 2021, 14:09

В Україні сформували списки на вакцинацію від Covid-19

коронавірус

У Міністерстві охорони здоров'я сформували списки із прізвищами людей, яких мають щепити.

Про це повідомляє Українська правда. 

Як заявив сьогодні, 16 лютого, під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, у МОЗ готові до першого етапу вакцинації від коронавірусу. Зокрема у міністерстві сформували списки із прізвищами людей, яких мають щепити.

"У нас готова вся наша медична інфраструктура. Сформовані мобільні бригаді, які будуть вакцинувати. Сформовані списки по прізвищах людей, яких ми будемо вакциновувати на першому етапі. Ми очікуємо поставку вакцин в Україні – як тільки вона прийде – ми відразу почнемо вакцинацію", – зазначив Степанов.

За його словами, першими мають вакцинувати медиків, які працюють із пацієнтами із Covid-19.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я планувало у середині лютого розпочати масову вакцинацію від Covid-19, проте через затримки поставок вакцин початок імунізації українців відтерміновується на невизначений термін.

У грудні минулого року МОЗ представило план вакцинації населення від коронавірусу. Він включає в себе п'ять етапів, а вакцинацію планують провести для не менш ніж 50% населення країни.

Також на першому етапі вакцинації в Україні працюватимуть близько 500 мобільних бригад. Наразі у Львівській області створили 14 мобільних бригад з вакцинування від Covid-19.

Також в уряді обіцяли підготувати список професій, вакцинація від коронавірусу для яких буде обов'язковою й запустити сайт для запису на вакцинацію проти коронавірусу.

Додамо, 29 січня Верховна Рада погодила на екстрену реєстрацію вакцин проти коронавірусу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.