Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ремонт доріг на Львівщині

Понеділок, 29 березня 2021, 14:37

Львівська фірма за 600 тисяч облаштує освітлення на кільці біля Жовкви

ремонт доріг на Львівщині

Служба автомобільних доріг Львівщини замовила за 632 тис грн освітлення транспортної розв’язки поблизу Жовкви у львівської фірми.

Служба автомобільних доріг у Львівській області провела тендер у системі ProZorro на влаштування освітлення транспортної розв’язки на автомобільній дорозі Тернопіль – Львів – Рава-Руська, що переможець тендеру має здійснити до 31 травня 2021 року.

Аукціон стартував 1 березня, участь у ньому взяли п'ять підприємств. Переможцем обрали ТзОВ "Раун", що запропонувало здійснити всі роботи за 632 994 грн, а очікувана вартість послуг становила 1 193 388,79 грн.

Як вказано у закупівлі, переможець тендеру має облаштувати освітлення транспортної розв’язки – кільця, що знаходиться на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська (км 151+750) у Жовківському районі, поблизу міста Жовква.

Підрядник також має провести встановити нові світильники та опори на дорозі та під'єднати їх до електромережі.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Раун",зареєстроване з 2013 року у Львові, займається ремонтом і технічним обслуговуванням електричного устатковання. Керівником фірми є Галина Бахур, а власниками – є мешканець Івано-Франківщини Іван Обущак і львів'янин Володимир Хаврич. Розмір статутного капіталу підприємства становить 16 000 грн.

Додамо, у 2021 році планують розпочати будівництво північної об’їзної Львова. Для цього ЄБРР виділив Україні 11 млрд грн кредитних коштів із 450 млн євро, які Верховна Рада схвалила ще в кінці серпня 2020 року. 

Рішення про залучення кредиту від ЄБРР уряд ухвалив на початку листопада 2019 року. Тоді на будівництво 23 кілометрів дороги передбачили 80 млн євро і вона мала мати чотири смуги руху.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.