Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Місто літератури ЮНЕСКО

П'ятниця, 9 квітня 2021, 14:00

У Львові стартував прийом заявок на Премію міста літератури ЮНЕСКО

Місто літератури ЮНЕСКО

З 9 квітня до 9 травня приймаються книги до номінації на Премію міста літератури ЮНЕСКО.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 9 квітня, стартує прийом заявок на премію Львова – міста літератури ЮНЕСКО, що відбуватиметься через онлайн платформу та триватиме до 9 травня 2020 року.

Переможець отримає 150 тис грн, а також передбачено ще дві спецпремії по 25 тис грн.

Премія присуджується авторам за завершений, оригінальний чи перекладний твір, який вперше опублікований у попередньому календарному році.

Детальніше з положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням.

Попередніми лауреатами премії стали Петро Яценко за роман "Нечуй. Немов. Небач" (2018 рік), Андрій Содомора за переклад Гесіода "Походження богів. Роботи і дні. Щит Геракла" (2019 рік).

Зазначимо, у грудні 2015 року Львів увійшов до Мережі креативних міст ЮНЕСКО, здобувши титул Місто літератури ЮНЕСКО, а у 2018 році заснував Премію міста літератури ЮНЕСКО, що присуджується автору або перекладачеві за оригінальний або перекладний художній твір, що вперше опублікований українською мовою, було подано 70 видань.

У червні 2019 року Львівська міськрада виділила майже мільйон гривень на підготовку до відзначення отриманого Львовом титулу Місто літератури ЮНЕСКО.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.