Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

карантин у Львові

Понеділок, 12 квітня 2021, 15:46

Більше 65% українців підтримують запровадження жорсткого карантину

карантин у Львові

65% українців підтримують введення "жорсткого карантину" на всій території країни.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" протягом 6-7 квітня 2021 року.

Згідно з результатами опитування, 65% українців підтримують запровадження "жорсткого карантину" або локдауну, натомість 33% опитаних виступали проти цього.

З початку березня підтримка карантину зросла з 56 до 65%. Тих, хто підтримує обмеження, більше серед мешканців центру України, старшого населення та тих, хто боїться захворіти.


Крім цього, 77% опитаних підтримують закриття ресторанів та кафе в рамках "жорсткого карантину", 63% – закриття шкіл, 59% – дитсадків. Натомість закриття міського та міжміського транспорту не підтримують майже 70% українців.

За останній місяць зріс рівень підтримки закриття закладів харчування, освітніх установ та транспорту.

Опитування проводили серед мешканців України від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Опитали 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 2%.

Зазначимо, наприкінці березня цього року лише 26% українців виступали за введення посиленого карантину на всій території країни, натомість 68% підтримували карантин у регіонах із найвищою захворюваністю.

Нагадаємо, 23 березня Львівська область, яка перебувала у "помаранчевій" зоні, потрапила до переліку "червоних" областей, у області ввели обмежувальні заходи через погіршення ситуації із коронавірусом, а у Львові до 19 квітня зупинили роботу громадського транспорту та закрили дитячі садочки.

Крім цього, уряд заборонив українцям у "червоних" карантинних зонах перебувати на вулиці без вдягнутих масок.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 30 квітня 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.