Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Радіо Свобода

Прес-реліз,   П'ятниця, 16 квітня 2021, 17:30

Влада втратила два роки, аби завершити війну на Сході – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Президент країни-агресора Владімір Путін грає м’язами і частково вже добився свого, оскільки у нього чітко окреслені диктаторські методи роботи.

Про це напередодні в ефірі телеканалу «Прямий» повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

За словами політика, українська влада втратила два роки, коли були надії на завершення війни на Сході України іншим чином.

«Зараз у процес завершення війни між Росією та Україною залучені Сполучені Штати Америки. Й саме на цю країну в Офісі Президента покладають і відповідальність, що з самого початку неправильно. Передусім, варто покладатися на себе», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Нардеп також зазначив, що у парламентсько-президентській республіці Верховна Рада фактично відсторонена від прийняття важливих рішень у сфері безпеки та оборони держави.

«Проте Росія не набереться сміливості піти у наступ, бо російська армія не є такою сильною, як це показують тамтешні медіа»», – переконаний Михайло Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.