Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

вакцинація на Львівщині

Понеділок, 26 квітня 2021, 10:48

На Львівщині найбільше провакцинували людей віком до 39 років

вакцинація на Львівщині

У області найбільшою провакцинованою категорією населення є люди віком від 20 до 39 років.

Про це повідомив заступник головного лікаря з хірургічної роботи у КНП ЛОР "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр", депутат Львівської облради від ЄС Олег Дуда на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Станом на 21 квітня, загалом у області провакцинували 39 120 осіб. Із таким показником Львівщина перебуває на другому місці щодо темпів вакцинації серед інших областей України.

Наразі найбільш вакцинованою категорією населення є люди віком від 20 до 39 років.

37 703 особи отримали щеплення індійською вакциною Covishield, 907 – китайською вакциною CoronaVac, 510 – вакциною Pfizer. Варто додати, що Львівщина отримала лише 1170 доз вакцини від Pfizer.

"Згідно з картою імунізації населення, зараз мають право претендувати на вакцину Pfizer виключно люди, які перебувають у закритих закладах інтернатного типу, геріатричних пансіонатах. Коли цей контингент буде вичерпано, тоді цією вакциною можна буде вакцинувати прикордонників та надзвичайників ДСНС.

CoronaVac використовують для вакцинації людей, які є маломобільними і бригада до них їздить додому. Потрібна лише одна доза для однієї людини. Також ним вакцинуватимуть вчителів, які будуть залучені до процесу проведення ЗНО. Окрім того цією вакциною дозволено також вакцинувати працівників міграційної служби та МВС.

Вакцина Covishield в області закінчилася. Залишилася невелика кількість доз в окремих населених пунктах за межами Львова. Нею вакцинують людей літнього віку та медичних працівників, які раніше відмовлялися від імунізації, а зараз виявили таке бажання. Нам пояснили, що близько 2 тис доз вакцини було передано згідно з розпорядженням МОЗ для військових" – поясинв Дуда.

Нагадаємо, 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцин від коронавірусу AstraZeneca загальною кількістю 500 тис. доз. Для Львівщини виділили 42 200 доз вакцин, які надійшли 25 лютого.

З 15 квітня на Львівщині розпочали проводити щеплення вакциною CoronaVac, 11 240 доз якої надійшли в область 13 квітня.

Крім цього, 19 квітня у Львівській області розпочали проводити щеплення вакциною виробництва Pfizer-BioNTech, 117 тис доз якої 16 квітня в Україну доставили безоплатно в рамках механізму Covax.

Додамо, уряд опублікував національний план вакцинації від коронавірусу до 31 грудня 2021 року, а 21 квітня в Україні зареєстрували південнокорейську вакцину AstraZeneca.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.