Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Понеділок, 31 травня 2021, 12:39

Козицький збільшив кількість освітян у стінах Львівської ОДА

Максим Козицький

Максим Козицький збільшив кількість посадовців у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №388/0/5-21 від 21 травня 2021 року.

Максим Козицьким своїм розпорядженням вніс зміни до структури обласної державної адміністрації, яка була затверджена у 2015 році. 

Зокрема, у департаменті освіти і науки запровадили три нові посади, збільшивши таким чином граничну чисельність працівників цього департаменту до 28 осіб.

Через це загальна кількість посадовців у Львівській ОДА збільшилася із 751 до 754.

Нагадаємо, у лютому цього року у Львівській ОДА перейменували і затвердили кількість посадовців у двох підрозділах, а станом на січень 2021 загальна кількість посадовців у Львівській ОДА становила 757 осіб.

Також з грудня 2020 року є нові посади у департаменті економічної політики облдержадміністрації, у липні того ж року у департаменті охорони здоров'я та департаменті архітектури та розвитку містобудування затвердили 10 нових посад, а з лютого минулого року з'явилися нові посади у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Додамо, у 2015 році в структурі Львівської облдержадміністрації відбулися зміни: кількість штатних пасад в установі скоротили до 648 осіб та створили 12 структурних підрозділів. Офіційно нова структура Львівської ОДА запрацювала з січня 2016 року.

Додамо, у січні цього року Козицький затвердив граничну кількість працівників всіх новостворених районних державних адміністрацій області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.