Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Максим Козицький

Вівторок, 22 червня 2021, 12:46

У травні Козицький заробив 42 тисячі гривень

Максим Козицький

У травні голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 42 тисячі гривень зарплати, яка складалася з посадового окладу і надбавки.

Про це повідомила Львівська ОДА у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У травні цього року голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 42 510,68 грн заробітної плати, що складалася з посадового окладу – 41 272,50 грн та надбавки за вислугу років – 1 238,18 грн.

Із цих коштів голова Львівської ОДА сплатив 8 289,58 грн податків та військового збору та отримав чистий дохід у 34 211,10 грн.

Додамо, у січні цього року Козицький отримав 49 тис грн зарплати, у лютому – 50 тис грн, у квітні – 46 тис грн.

Нагадаємо, 6 лютого 2019 року президент Володимир Зеленський у Червонограді офіційно представив нового голову Львівської ОДА Максима Козицького. Він до свого призначення був директором низки компаній, зокрема, й ТОВ "Еко-Оптіма", які працюють у галузі зеленої енергетики. Його фірма відкрила дві вітрові електростанції у Старосамбірському районі. Також він займається виробництвом електроенергії у Сокальському вітропарку.

У 2015 році Максим Козицький балотувався до Львівської облради від партії "Самопоміч", але не пройшов. Детальніше про склад партії можна дізнатися у статті Варіантів "Самопоміч рустикальна". Також раніше голова Львівської ОДА висувався "Фронтом Змін" кандидатом у депутати до Львівської міської ради по одномандатному округу №9.

У 2020 році Козицький задекларував майже три мільйони гривень доходу, які отримав за роботу в компаніях, де він був власником до свого призначення..

Козицький у червні 2020 року погодився очолити Львівський обласний осередок партії "Слуга народу" й очолив список партії на місцевих виборах-2020 до Львівської обласної ради. Він пройшов до облради від цієї партії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.