Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

П'ятниця, 7 травня 2021, 14:20

У квітні Козицький заробив 46 тисяч гривень

Максим Козицький

У квітні голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 46 тис грн зарплати, яка складалася з посадового окладу і надбавки.

Про це повідомила Львівська ОДА у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У квітні цього року голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 46 375,29 грн заробітної плати, що складалася з посадового окладу – 45 024,55 грн та надбавки за вислугу років – 1 350,74 грн.

Із цих коштів голова Львівської ОДА сплатив 9 043,18 грн податків та військового збору та отримав чистий дохід у 37 332,11 грн.

Додамо, минулоріч у лютому Козицькому нарахували 15 тис грн зарплати, а у березні – 55 тис грн, у травні – 47 тис грн, у липні – 47 тис грн, у серпні – 43 тис грн, у жовтні – 28 тис грн, у грудні – 48 тис грн. Натомість у січні цьгоо року голова Львівської ОДА отримав  49 тис грн зарплати, у лютому – 50 тис грн.

Нагадаємо, 6 лютого 2019 року президент Володимир Зеленський у Червонограді офіційно представив нового голову Львівської ОДА Максима Козицького. Він до свого призначення був директором низки компаній, зокрема, й ТОВ "Еко-Оптіма", які працюють у галузі зеленої енергетики. Його фірма відкрила дві вітрові електростанції у Старосамбірському районі. Також він займається виробництвом електроенергії у Сокальському вітропарку.

У 2015 році Максим Козицький балотувався до Львівської облради від партії "Самопоміч", але не пройшов. Детальніше про склад партії можна дізнатися у статті Варіантів "Самопоміч рустикальна". Також раніше голова Львівської ОДА висувався "Фронтом Змін" кандидатом у депутати до Львівської міської ради по одномандатному округу №9.

У 2020 році Козицький задекларував майже три мільйони гривень доходу, які отримав за роботу в компаніях, де він був власником до свого призначення..

Козицький у червні 2020 року погодився очолити Львівський обласний осередок партії "Слуга народу" й очолив список партії на місцевих виборах-2020 до Львівської обласної ради. Він пройшов до облради від цієї партії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.