Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

П'ятниця, 4 вересня 2020, 17:37

У серпні Козицький заробив 43 тисячі гривень

Максим Козицький

У серпні голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 43 тис грн зарплати, яка складалася з посадового окладу та відпускних.

Про це повідомила Львівська ОДА у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У серпні цього року голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 43 491 грн заробітної плати, що складалася з посадового окладу – 35 422,50 грн та з відпускних – 8 068,50 грн.

Із цих коштів голова Львівської ОДА сплатив 8 480,75 грн податків та військового збору та отримав чистий дохід у 35 010,25 грн.

Додамо, у лютому Козицькому нарахували 15 тис грн зарплати, а у березні – 55 тис грн, у травні – 47 тис грн, у липні – 47 тис грн. Зазначимо, Козицький перерахував свою березневу зарплату на закупівлю захисних костюмів для медиків.

Нагадаємо, 6 лютого 2019 року президент Володимир Зеленський у Червонограді офіційно представив нового голову Львівської ОДА Максима Козицького.

Козицький до свого призначення був директором низки компаній, зокрема, й ТОВ "Еко-Оптіма", які працюють у галузі зеленої енергетики. Його фірма відкрила дві вітрові електростанції у Старосамбірському районі. Також він займається виробництвом електроенергії у Сокальському вітропарку.

У 2015 році Максим Козицький балотувався до Львівської облради від партії "Самопоміч", але не пройшов. Детальніше про склад партії можна дізнатися у статті Варіантів "Самопоміч рустикальна".

Також раніше голова Львівської ОДА висувався "Фронтом Змін" кандидатом у депутати до Львівської міської ради по одномандатному округу №9.

У 2019 році Козицький задекларував 2,4 млн грн доходу, 1,6 млн грн готівки та компанії у сфері зеленої енергетики.

На початку липня він заявив, що не має намірів брати участь у виборах мера Львова, а у червні погодився очолити Львівський обласний осередок партії Слуга народу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.