Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Четвер, 5 листопада 2020, 14:37

У жовтні Козицький заробив 28 тисяч гривень

Максим Козицький

У жовтні голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 28 тис грн зарплати, яка складалася з посадового окладу.

Про це повідомила Львівська ОДА у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У жовтні цього року голові Львівської ОДА Максиму Козицькому нарахували 28 301,14 грн заробітної плати, що складалася лише з посадового окладу.

Із цих коштів голова Львівської ОДА сплатив 5 518,73 грн податків та військового збору та отримав чистий дохід у 22 782,41 грн.

Додамо, у лютому Козицькому нарахували 15 тис грн зарплати, а у березні – 55 тис грн, у травні – 47 тис грн, у липні – 47 тис грн, у серпні – 43 тис грн. Зазначимо, Козицький перерахував свою березневу зарплату на закупівлю захисних костюмів для медиків.

Нагадаємо, 6 лютого 2019 року президент Володимир Зеленський у Червонограді офіційно представив нового голову Львівської ОДА Максима Козицького. Він до свого призначення був директором низки компаній, зокрема, й ТОВ "Еко-Оптіма", які працюють у галузі зеленої енергетики. Його фірма відкрила дві вітрові електростанції у Старосамбірському районі. Також він займається виробництвом електроенергії у Сокальському вітропарку.

У 2015 році Максим Козицький балотувався до Львівської облради від партії "Самопоміч", але не пройшов. Детальніше про склад партії можна дізнатися у статті Варіантів "Самопоміч рустикальна". Також раніше голова Львівської ОДА висувався "Фронтом Змін" кандидатом у депутати до Львівської міської ради по одномандатному округу №9.

У 2019 році Козицький задекларував 2,4 млн грн доходу, 1,6 млн грн готівки та компанії у сфері зеленої енергетики.

Додамо, Козицький у червні погодився очолити Львівський обласний осередок партії "Слуга народу" й очолив список партії на виборах до Львівської обласної ради. За попередніми результатами, "Слуга народу" набрала 9,58% та проходить у раду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.