Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Середа, 4 серпня 2021, 17:30

Українців намагатимуться обдурити, знизивши ціну на землю – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Проблеми з купівлею та продажем української землі розпочнуться восени.

Проблеми з купівлею та продажем української землі розпочнуться восени, коли фермери, зібравши врожай, захочуть придбати ще більше землі і звертатимуться до банків, а там заставою буде знову ж таки земля.

Про це напередодні в ефірі телеканалу Україна-24 повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку. 

За словами політика, зараз важливо, аби Міністерство аграрної політики та продовольства України допомагало громадянам і було гарантом того, що люди не будуть обдурені.

«Є й інша небезпечна річ – восени буде спроба знизити реальну вартість землі шляхом маніпуляцій, коли земля перейшла за населеними пунктами до територіальних громад, а вона віддана в довгострокову оренду. Тут важлива координація не лише Міністерства юстиції, а й усіх правоохоронних органів, аби українці мали до кого скаржитися та отримувати реальну підтримку від влади», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Нардеп від «Батьківщини» порекомендував, аби власники паїв не поспішали їх продавати, оскільки є великий ризик навмисного знецінення землі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.