Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Кіт

Четвер, 12 серпня 2021, 17:18

Троє львівських нардепів увійшли у перелік найбільших прогульників ВРУ

Андрій Кіт

Ярослав Дубневич, Тарас Козак та Андрій Кіт більше року не отримують кошти на здійснення депутатських повноважень через прогули.

Про це повідомляє видання "Слово і діло".

Народні депутати з Львівщини Ярослав Дубневич (За майбутнє), Тарас Козак (Опозиційна платформа – За життя) та Андрій Кіт (Довіра) увійшли у ТОП-30 найбільших прогульників Верховної Ради.

Зокрема, депутати вже більше року не отримують кошти на здійснення депутатських повноважень через те, що вони того місяця без поважних причин пропустили понад 30% голосувань у Верховній Раді або більше половини засідань комітетів.

Ярослав Дубневич та Тарас Козак не отримають виплати за прогули вже 19 місяців, а Андрій Кіт – 16 місяців.

Зазначимо, у 2019 році Верховна Рада позбавила народних депутатів щомісячних виплат за постійні прогули. Зокрема, за пропуски засідань Верховної Ради без поважної причини депутатів позбавляють коштів на здійснення депутатських повноважень, натомість заробітну плату залишили. 

Додамо, Ярослав Дубневич переміг на позачергових парламентських виборах, які відбулися 21 липня 2019 року, у 120 виборчому окрузі Львова. 31 жовтня 2019 року Верховна Рада прийняла рішення про зняття недоторканості, затримання та арешт Дубневича через незаконне привласнення майна та зловживання службовим становищем, яке завдало збитків Укрзалізниці. 

Андрій Кіт переміг у 126 виборчому окрузі, що охоплює Моршин, Стрий, Жидачівський та Стрийський райони. У грудні 2019 року у Верховній Раді створили депутатську групу Довіра, до складу якої увійшов й Андрій Кіт.

Тарас Козак потрапив у першу десятку списку Опозиційної платформи – За життя на парламентських виборах 2019 року й пройшов у Верховну Раду. Він був нардепом ВРУ 8 скликання – у жовтні 2014 року Козак пройшов у виборчому списку політичної партії Опозиційний блок під №14. Нардепа звинувачують у державній зраді, а у липні його майно арештували.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.