Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Четвер, 28 жовтня 2021, 10:34

Козицький створив управління з питань цифрового розвитку у Львівській ОДА

Максим Козицький

Максим Козицький реорганізував структуру Львівської ОДА та створив управління з питань цифрового розвитку.

Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №1015/0/5-21 від 20 жовтня 2021 року.

Максим Козицьким своїм розпорядженням вніс зміни до структури обласної державної адміністрації, яка була затверджена у 2015 році.  

Зокрема, в облдержадміністрації вирішили створити управління з питань цифрового розвитку. У новоствореному управлінні працюватимуть 12 осіб, а загальна чисельність штату Львівської ОДА внаслідок цього становитиме 753. 

"Утворити управління з питань цифрового розвитку обласної державної
адміністрації як самостійний структурний підрозділ обласної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права. Внести зміни до структури та граничної чисельності працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, затверджених розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2015 року" – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, у травні цього року у Львівській ОДА ліквідували департамент ЖКГ, а січень 2021 року загальна кількість посадовців у Львівській ОДА становила 757 осіб. Також з грудня 2020 року є нові посади у департаменті економічної політики облдержадміністрації, у липні того ж року у департаменті охорони здоров'я та департаменті архітектури та розвитку містобудування затвердили 10 нових посад, а з лютого минулого року з'явилися нові посади у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Додамо, у 2015 році в структурі Львівської облдержадміністрації відбулися зміни: кількість штатних пасад в установі скоротили до 648 осіб та створили 12 структурних підрозділів. Офіційно нова структура Львівської ОДА запрацювала з січня 2016 року.

Додамо, у січні цього року Козицький затвердив граничну кількість працівників всіх новостворених районних державних адміністрацій області, також він встановив ліміти на службові авто, які обслуговують посадовців Львівської ОДА та РДА.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.