Новини

Кримінал

Правоохоронці викрили систему збуту фальсифікованих горілчаних виробів

Правоохоронці викрили систему збуту фальсифікованих горілчаних виробів

t-news.in.ua

Правоохоронці викрили систему збуту фальсифікованих горілчаних виробів

Четвер, 3 травня 2012, 12:18

Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю Львівщини спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України у Львівській області викрили систему збуту фальсифікованих горілчаних виробів. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

У Львові по вулиці Вінниця, у приміщенні автогаражного кооперативу, що належить приватному підприємцю, вилучили 8 500 пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв ємністю 0,5 літрів кожна. Попередня вартість вилученої горілки, виготовленої під виглядом продукції лікеро-горілчаного підприємства східного регіону України, становить 220 тисяч гривень.

Власник гаража запевняв правоохоронців, що не має до цього ніякого відношення, а приміщення здавав в оренду своїм знайомим. Зразки вилученої горілчаної продукції направлено в НДЕКЦ при ГУ МВС України в Львівській області для проведення дослідження.

На даний момент проводиться дослідча перевірка та вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів ) та 216 (незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору чи контрольних марок ) КК України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.