Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Вівторок, 25 січня 2022, 17:30

Цимбалюк: 24 січня – День зовнішньої розвідки

Михайло Цимбалюк

24 січня в Україні відзначають День зовнішньої розвідки.

Про це повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку. 

«24 січня свято відзначається через те, що в цей день у 1919 році в Українській Народній Республіці було створено перший підрозділ загальнодержавної розвідки.

Українська розвідка завжди демонструвала свою дієздатність, ефективність та величезний потенціал, що спирався на справжніх патріотів, сміливих і відважних особистостей, готових жертвувати собою заради кращого майбутнього вільної, незалежної та суверенної України. Більшість прізвищ розвідників так і не дізнається українське суспільство, а їхні родини не знатимуть про завдання, які вони виконували.

Про деякі успішні спецоперації майбутні покоління вивчатимуть в інструкціях та підручниках з грифом «Таємно» або для службового користування і навчання на факультетах вищих навчальних закладів Служби Безпеки України, Міністерства внутрішніх справ і ліквідованої Академії зовнішньої розвідки, а нині Тренінгового центру.

Щиро подяка всім працівникам зовнішньої розвідки за віддану службу Батьківщині та успішне протистояння агресору в умовах російсько-української війни! Бажаю, щоб найвище керівництво держави цінувало цих людей, розуміло їхні проблеми і вирішувало як службові, так і особисті питання. Слава українським розвідникам! Слава Україні!» – наголосив Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.