Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Дрогобич

Понеділок, 28 лютого 2022, 15:43

На Дрогобиччині заборонили перебування у лісах

Дрогобич

У Дрогобицькому районі ввели заборону для населення на перебування у лісах, масивних захисних насаджень вздовж залізничних колій та автомобільних доріг.

Про це повідомила пресслужба Дрогобицької РВА.

Від учора, 27 лютого, у Дрогобицькому районі ввели заборону для населення на перебування у лісах, масивних захисних насаджень вздовж залізничних колій та автомобільних доріг.

Зокрема, забороняється перебувати у будь-який період доби у лісах, масивних захисних насадженнях вздовж залізничних колій та автомобільних доріг на території Дрогобицького району будь-яких осіб, за винятком тих, хто відповідно до Закону здійснює виконання своїх службових обов’язків із забезпечення оборони держави, національної безпеки, охорони правопорядку.

"Незважаючи на те, що завтра перший день весни, зараз не сезон для пікніків і відвідування лісу. Зачасту саме на деревах у лісах та вздовж доріг ворог ставить свої мітки. Тому правоохоронці займаються відстеженням таких людей, а присутність там нашого мирного українського населення лише збиватиме та заплутуватиме їх. Тому прошу поставитися з розумінням та допомагати нашим правоохоронцям, які сьогодні у повному складі працюють 24/7" − зазначив начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк.

Нагадаємо, усі евакуйовані на Дрогобиччину чоловіки віком 18-60 років мають стати на військовий облік. також у Стрийській громаді усіх чоловіків-біженців віком до 60 років скерують для проходження медогляду та взяття на тимчасовий військовий облік.

Зазначимо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Президент Володимир Зеленський оголосив про розірвання дипломатичних відносин із Російською Федерацією.

В Україні ввели воєнний стан, а Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію.

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.