Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

алкогольні напої

Вівторок, 12 квітня 2022, 12:01

У Комарному послабили заборону на продаж алкоголю

алкогольні напої

На території Комарнівської ОТГ дозволили продавати алкогольні напої з 10:00 год до 21:00 год.  

Про це повідомляє Комарнівська територіальна громада Львівського району.

Вчора, 11 квітня, Комарнівський міський голова Ігор Черевичник підписав розпорядження, яким дозволив з 11 квітня продавати на території Комарнівської ОТГ алкогольних та слабоалкогольних напоїв з 10:00 год до 21:00 год та скасував попередню заборону на повний продаж алкоголю.

Зазначимо, Комарнівська міськрада з 26 лютого повністю заборонила продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин закладами торгівлі та громадського харчування усіх форм власності.

Нагадаємо, раніше Варіанти склали перелік ОТГ Львівщини, які на час дії воєнного стану повністю або частково заборонили продаж алкоголю. А з 1 квітня на території Мурованської та Жидачівської ОТГ вдень дозволили продавати алкогольні напої та пиво.

У Стрию з 6 квітня можна продавати слабоалкогольні напої, крім неділі, а на території Новояричівської громади встановили обмеження: лише одну пляшку одній людині. У Сокалі з 8 квітня також ослабили заборону на продаж алкоголю.

Також у Львові з 1 березня магазинам та закладам громадського харчування повністю заборонено продавати алкогольні напої, однак петиція про дозвіл на продаж у Львові алкогольних напоїв міцністю до 20% за день набрала необхідну кількість голосів. Її мають розглянути депутати на сесії міської ради.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.