Новини

Львівська міськрада

У Львові ремонтуватимуть вул.Пасічну

У Львові ремонтуватимуть вул.Пасічну

www.city-adm.lviv.ua

У Львові ремонтуватимуть вул.Пасічну

Четвер, 3 травня 2012, 17:05

Вул. Пасічну у Львові ремонтуватимуть через колектор, який знаходиться у аварійному стані. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Колектор, що пролягає на вул. Личаківській-Пасічній, у аварійному стані. Тому важливо якнайшвидше розпочати його заміну. До 15.00 год на вул. Личаківська-Пасічна будуть встановлені усі дорожні та інформаційні знаки і вже сьогодні розпочнуться ремонтні роботи», - повідомив Ігор Фалюта.

Усіх водіїв просять заїжджати в місто через вул. Зелену, Стрийську та кільцеву дорогу.

Нагадаємо, вул. Пасічну ремонтуватимуть на ділянці від вул. Личаківської до вул. Таджицької. Роботи планують закінчити 31 травня цього року.

«Якщо їхати в центр міста з Винник, наприклад, то об'їжджати перекрите перехрестя можна вул. Христофора Колумба, там буде односторонній рух, вул. Долішньою з виїздом на вул. Личаківську. Ділянка об'їзду не буде значною. Якщо їхати з центру міста, то об'їзд буде через вул. Долішню, Ніщинського, Кривчицьку дорогу, Богданівську, Тракт Глинянський. На вул. Богданівській рух транспорту буде одностороннім в напрямку з центру міста. Будуть зміни у русі транспорту. Деякі маршрути будуть закорочені», - повідомив начальник управління транспорту та зв'язку Микола Жук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.