Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Пластова

Четвер, 16 червня 2022, 13:44

У Львові проведуть експертизу проєкту будівництва сміттєпереробного заводу

вул. Пластова

ЛКП "Зелене місто" замовило за 1,4 мільйони гривень проведення експертизи щодо розробки проєкту з будівництва сміттєпереробного заводу.

Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" оголосило тендер у системі ProZorro на проведення комплексної експертизи стадій ТЕО та П за проєктом будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13 у Львові, яку переможець тендеру має завершити до 31 серпня 2022 року.

Аукціон стартує після 24 червня, а вартість послуг становить 1 492 027,20 грн.

Нагадаємо, що у липні 2021 року місто підписало контракт на будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій, 13 з польською компанією Control Process S.A.

Вартість заводу, документи для будівництва якого виконком Львівської міськради затвердив у грудні 2018 року, попередньо оцінювали у 23 млн євро. У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу.

У грудні 2019 року ЛКП "Зелене місто" замовило за 41 млн грн підготовчі роботи для будівництва цього заводу на вул. Пластовій у фірми з Рівного.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.