Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Фрідман

file.liga.net

П'ятниця, 19 серпня 2022, 10:55

Фрідман проштовхує альфою свій Сенс-Банк у широкі маси

Михайло Фрідман

Акціонери українського Альфа-Банку вирішили змінити назви банку на Сенс-Банк.

Про це повідомляє Економічна правда.

Під час засідання 12 серпня акціонери українського Альфа-Банку прийняли рішення про перейменування його на АТ "Сенс Банк" (Sense Bank).

"Коли правління визначалося з новим брендом, рішення стало очевидним. Останні два роки наш пріоритет – розвиток цифрового банку Sense SuperApp. Наш банк завжди був технологічним. Ця особливість тепер відображена і в назві" – заявила голова правління банку Алла Комісаренко.

У банку додали, що наступним кроком стане реєстрація нового статуту.

Нагадаємо, у липні російський олігарх, уродженець Львова Михайло Фрідман та інші власники українського Альфа-Банку прийняли рішення перейменувати банк на Сенс Банк, щоб не асоціюватися з російським Альфа-Банком.

Станом на червень Андрій Косогов – найбільший акціонер Альфа-Банку Україна з часткою у 40,96%, Михайло Фрідман володіє 32,86%, Пьотр Авен – 12,4%, ще 9,9% має італійська UniCredit, ще 3,87% належить американської організації The Mark Foundation for Cancer Research. Усі акціонери володіють банком через люксембурзьку ABH Holdings S.A.

Додамо, Михайло Фрідман з 28 лютого цього року потрапив під санкції Євросоюзу, а з 15 березня – під санкції Великої Британії, у квітні він обрав довірену особу, яка розпоряджатиметься його акціями в Альфа-Банку та планує докапіталізувати Альфа-банк Україна на 1 мільярд доларів.

НБУ дозволив Альфа-Банку й надалі працювати в Україні.

Українська філія російського банку Альфа-банк Україна з 2011 до 2018 року була титульним спонсором фестивалю Alfa Jazz Fest, який з 2018 року називається Leopolis Jazz Fest.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.