ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

sportanalytic.com

Понеділок, 18 лютого 2013, 11:23

Збірна Львівщини здобула одну золоту медаль на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики

Із 13 по 16 лютого в Сумах проходив Чемпіонат України з легкої атлетики, де Збірна команда Львівської області посіла 11 загальнокомандне місце в Чемпіонаті України та 5 місце в Чемпіонаті серед молоді.

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрація.

Єдину золоту нагороду здобув Василь Іваницький (ЗСУ, ЛШВСМ, тренер Петренець Л.Р.). Сума його семиборства 5766, що всього на 134 очка нижче звання МСМК.

Срібним призером в стрибках в висоту став львів’янин Дмитро Демянюк (ЗСУ, ЛШВСМ; тренер Лебедюк В.І.)  він подолав планку на висоті 225см, і лише по спробах поступився Юрію Крамаренку. Віктор Шаповал та Віктор Черниш в цьому ж виді розділили   5 місце з результатом 215м.

Оксана Райта (ЛУФК, Д, ДЮСШ «Соколяни»; тренер Сташків М.В., Кретів О.М.) бронзова призерка з бігу на 3000 м з/п її результат 10.23,95. Юлія Кухар на цій же дистанції посіла 4 місце з результатом 10.26,52 та Марія Гудак 8 місце – 10.59,17.

Також дві львів’янки були у фінальному забігу на 60 метрівці – це Ірина Васьків та Ірина Савка які посіли 6 та 7 місце з результатами 7,56 та 7,58 відповідно.

До фінального забігу «Б» на дистанції 400 м потрапила Ірина Корнєва та Степан Марчук, в підсумку Іра 11 місце – 56,45, Степан 10 місце – 48,92 кращий час він показав в забігу 48,87. Олексій Мацкевич – 49,91; Юрій Бас – 51,79; Микола Вайда 51,40.

В бігу на 800 м у чоловіків перемогу у фінальному забігу «Б» здобув Андрій Тиндик його час 1.52,52 – 7 місце (1.52,33 результат забігу), Строкун Михайло – 1.59,92; Когут Юрій – 1.56,64. У жінок на цій дистанції єдиною представницею була Дзиба Юлія – 2.20.14.

У фінальних забігах на 1500 м Роман Ростикус пробіг дистанцію за 3.58,45 – 13 місце, а Гудак Марія 4.42,26 – 12 місце.

Жіноча естафетна команда 4х400 м в складі Куприч Соломії, Дзиби Юлії, Васьків Ірини та Корнєвої Ірини посіли 7 місце з результатом 3.54,65.

Чоловіча команда 4х400 м в складі Марчука Степана, Мацкевича Олексія, Баса Юрія та Строкуна Михайла подолали дистанцію за 3.29,70 – що дозволило зайняти 12 місце.