Зміст статті

30 червня 2023олександр ковальчук

Пісні фронту 2023 (# 66)

Деяка українська попмузика під час війни з Росією.

Декілька треків від представників української попсцени, що намагаються стати суголосними навколишній війні з Росією.

Українська попмузика змінюється повільно. Інколи навіть декілька вдалих альбомів за рік може бути великим щастям. Ще повільніше змінюється реакція місцевих музикантів на якісь великі виклики. І саме тут немає жодних особливих сподівань, оскільки майже увесь перебіг цього процесу можна передбачити наперед.

Хто страждав кон'юнктурою та халтурою до війни, той продовжує її робити зараз у неошароварних шатах. Історія вкотре повторюється тьмою аматорського трешу, який за місяць вже ніхто навіть не згадає.

Аморфна попса й досі так тримається зубами за щось старе, що може дати лише щось банальне у своїй пластмасовій плаксивості.

Ostrovskiy

Цнотливий продовжувач старомодних традицій Івана Navi. Навіть мілфам нині має бути соромно впарювати щось подібне.

Lida Lee

Фанатка співачки Sia так кудись поспішає своїм ретровейвом, що інколи забуває про адекватну лірику під цей саунд. Біжи, Лоло, біжи до нової версії себе.

відень спить

Кременчуцький гараж з готичним органчиком відразу у найкращі треки року. The Castaways благословляють на щастя, на долю, на все дороге нам до болю. Чекаємо відповіді від Mando Diao.

Love, Mary

Етнокодова юродивість продовжує сюсюкати щось профанне собі під ніс. Невипадкова підписантка лейбла Pomitni. Піде на ще один безликий фіт до Садсвіта.

Drud

Псевдореперські марення зі Львова про щось, напевне, важливе потихеньку.

Yatsuta & Omut

Після незайманого трешачка про гору Щекавицю сурйозна виконавиця Yatsuta виголошує цілу оду коханню та сімейним цінностям. Усім цим, як і виконавцем Ostrovskiy, можна спокійно присипляти коханців у ліжку.

ДахаБраха & Probass ∆ Hardi

Абсолютно необов'язковий та запізнілий союз. ДахаБраха щось поволі деградує, а з одноманітним Пробассом й так все було зрозуміло відразу. Десь собі тішиться гурт Go_A.

To Eternity & The Curly

Здається, що To Eternity таки вдалося хоч трохи піднести безалкогольного еренбіста The Curly з його бульбашок щастя.

Kalush

Закономірна деградація альониного месіанця Калуша планомірно добігає до свого кінця. А на нєбє тучі. А Псюк розрізняє Бога голоса. Дуже дивно, що у нього ще не було фіта з Мудриком. Тут вже варто викликати санітарів.

Burla

Реперист Burla невтомно плекає своїм патріотичним реп-шансоном іпостась лайтового Скофки задля сентиментальних ефектів навколо.


фото: Фб GeneralStaff.ua

Автор: олександр ковальчук

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.