Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

електронний квиток

loda.gov.ua

П'ятниця, 1 вересня 2023, 14:24

На Львівщині у понад 200 маршрутках встановили валідатори для е-квитка

електронний квиток

Валідатори встановили в автобусах Перемишлянського, Сокальського, Рава-Руського, Самбірського, Турківського напрямків й Львівського району.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Станом на сьогодні, у рамках впровадження електронного квитка у приміських та міжміських автобусних маршрутах на території Львівської області, в автобусах обладнали понад 200 валідаторів для безготівкової оплати проїзду.

Їх встановили в автобусах Перемишлянського та Сокальського напрямків, а також на маршрутах Львівського району.

"Раніше валідатори вже встановили на Рава-Руському, Самбірському та Турківському напрямках. Щонайменше до кінця 2023 року буде діяти перехідний період, коли розрахуватися можна також готівкою. У наступному році Львівщина повинна повністю перейти на безготівковий розрахунок" – зазначив начальник управління транспорту та звʼязку Львівської ОВА Степан Рудницький.

За його словами, найближчим часом на Львівщині запрацює система check-in – сheсk-out, також буде встановлено чергову партію пристроїв для безготівкового розрахунку за проїзд і на інших напрямках.

Зазначимо, впровадили у міжміських та приміських автобусних маршрутах оплату за допомогою картки планують у жовтні цього року, а вже з наступного року на Львівщині планують повністю перейти на безготівкову оплату проїзду.

Нагадаємо, в березні цього року в області встановили перші пристрої для безготівкового розрахунку за проїзд у міжміських та приміських автобусних маршрутах. В області планували впровадити у міжміських та приміських автобусних маршрутах оплату за допомогою картки з липня цього року.

Додамо, на початку 2022 року у Львівській ОВА затвердили порядок функціонування електронного квитка на Львівщині, проєкт запровадження якого в області розробили ще у лютому 2021 року.

Згідно з ним, в області запровадять два типи електронних квитків − персоніфіковані для пільговиків та неперсоніфіковані (на передплачену кількість поїздок, на визначений термін дії та у вигляді електронного гаманця). Разом з електронним квитком функціонуватиме друкований квиток, який можна придбати в автоматах самообслуговування або при оплаті готівкою в водія.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.