Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

безготівковий проїзд

loda.gov.ua

Четвер, 16 листопада 2023, 13:24

На Стрийщині запрацював безготівковий проїзд у маршрутках

безготівковий проїзд

Скористатися нововведенням можуть пасажири Новороздільського і Жидачівського напрямків.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

На приміських та міжміських автобусних маршрутах Стрийського району, у рамках впровадження електронного квитка на території Львівської області, запрацювала система безготівкової оплати Check In Сheсk Out.

Наразі нею скористатися можуть пасажири Новороздільського і Жидачівського напрямків.

При вході в автобус пасажиру достатньо прикласти банківську картку або будь-який пристрій з функцією NFS до валідатора. Таким чином система реєструє початкову точку маршруту Check In. При виході пасажир знову прикладає картку до валідатора та фіксує завершення поїздки Сheсk Out.

Система автоматично обраховує відстань та кількість зупинок, які проїхав пасажир, після чого знімає кошти за проїзд. У разі відсутності реєстрації під час виходу, система списуватиме з особистого банківського рахунку суму вартості проїзду еквівалентну вартості кінцевої зупинки.

"Усі пасажири, які їдуть з цієї автостанції, до прикладу, в Новий Розділ чи Миколаїв мають змогу оплати свій проїзд безготівково, а саме завдяки системі Check In Сheсk Out. Система автоматично вираховує кількість зупинок, які ви проїхали та списує кошти з банківської картки. Однак квиток, придбаний безпосередньо на автостанції також дійсний для проїзду. Зараз ще триває напрацювання системи обліку пільгових категорій населення. Найближчим часом на всіх транспортних засобах Львівщини, а це понад 1000 автобусів, повноцінно запрацює електронний квиток" – наголосивв начальник управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА Степан Рудницький.

За його словами, обладнання для безготівкової форми оплати за проїзд встановили на усіх приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують на території Львівської області.

Окрім Самбірщини та Стрийщини, електронна оплата за проїзд працює у тестовому режимі в інших районах нашої області. Невдовзі система повноцінно запрацює на всіх напрямках. 

Нагадаємо, в березні цього року в області встановили перші пристрої для безготівкового розрахунку за проїзд у міжміських та приміських автобусних маршрутах. В області планували впровадити у міжміських та приміських автобусних маршрутах оплату за допомогою картки з липня цього року.

Додамо, на початку 2022 року у Львівській ОВА затвердили порядок функціонування електронного квитка на Львівщині, проєкт запровадження якого в області розробили ще у лютому 2021 року.

Згідно з ним, в області запровадять два типи електронних квитків − персоніфіковані для пільговиків та неперсоніфіковані (на передплачену кількість поїздок, на визначений термін дії та у вигляді електронного гаманця). Разом з електронним квитком функціонуватиме друкований квиток, який можна придбати в автоматах самообслуговування або при оплаті готівкою в водія.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.