Новини

Львівська міськрада

Львівська міськрада подала до суду заяву щодо заборони проведення заходів 9 травня

Львівська міськрада подала до суду заяву щодо заборони проведення заходів 9 травня

zik.ua

Львівська міськрада подала до суду заяву щодо заборони проведення заходів 9 травня

Вівторок, 8 травня 2012, 14:26

Львівська міська рада скерувала позовну заяву до Львівського окружного адміністративного суду з вимогою заборонити проведення акцій 9 травня у Львові.

Сьогодні, 8 травня, о 15.00 має відбутись судове засідання.

«Раніше ми отримали 4 заявки. Вчора було подано ще 4 заявки на проведення заходів 9 травня. Ми просимо суд заборонити всі акції. Мова йде про те, що проведення акцій може бути заборонено лише судом і лише з метою забезпечення громадського порядку», – повідомила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, до Львівської міської ради надійшло 8 заявок на проведення заходів 9 травня.

Представники Львівського міського комітету Соцпартії України 9 травня хочуть провести мітинг на Пагорбі Слави з 10.30 до 13.00.

Громадська організація «Ідея Нації» 9 травня із 09.00 до 20.00 планує проводити екологічну акцію в рамках підготовки міста до Євро-2012 під гаслом «Очисти своє місто!» також на Пагорбі Слави та на Марсовому полі.

ЛО МГО «Сокіл» заявила про проведення 9 травня з 06.00 до 22.00 поминальних заходів із вшанування жертв Другої світової війни. Місця проведення акцій – Монумент Слави, Пагорб Слави, Марсове поле, центральна частина міста. Як зазначають у ЛО МГО «Сокіл», у рамках акцій протягом дня заплановані молодіжні флеш-моби, траурні віче, молебні пам'яті.

Львівська міська Рада Організації ветеранів України планує 9 травня провести 2 заходи: мітинг та покладання квітів о 10.00 на Солдатському кладовищі та о 11.30 на Пагорбі Слави, а також піший похід учасників від Солдатського кладовища до Пагорба Слави.

ГО «Ідея Нації» хоче проводити 9 травня з 9:00 до 20:00 год. екологічну акцію «Очисти місто лева від бруду та ганьби!». Місце проведення – Пагорб Слави на вул. Пасічній та Марсове поле.

Львівська міська Рада організації ветеранів України планує покласти квіти на Пагорбі слави, Солдатському кладовищі об 11:00.

ВГО «Товариство Відродження Української нації» подала заявку на проведення масового заходу з вшанування жертв Першої та Другої світової воєн на Пагорбі слави з 11:00 до 14:30.

Також надійшла заявка від УДЮМК Галицького району Львова щодо запуску в небо небесних ліхтариків. Місце масового заходу – площа перед пам'ятником Т.Шевченку, пр. Свободи. Час проведення – з 21:00 до 22:00.

Як поінформували у Львівській ОДА, 9 травня у межах державних святкових заходів об 11:00 відбудеться урочисте покладання квітів до пам'ятника Невідомому солдату на Пагорбі Слави.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.