На Львівщині збільшили кількість лікарень, які приймають пацієнтів з Covid-19

вівторок, 21 вересня 2021 р. о 17:35

У області до госпіталізації хворих на коронавірус долучать п'ять нових лікарень.

Про це повідомила прес-служба Львівсько ОДА.

Станом на сьогодні динаміка госпіталізацій від коронавірусу у області складає понад 65%, тому у області до переліку лікарень, які приймають пацієнтів із Covid-19, долучили нові медичні заклади.

"Від сьогодні хворих на ковід прийматимуть Сокальська центральна і Рудківська лікарні, які певний час перебували у запасі. Ще цього тижня до роботи з ковідними пацієнтами залучаємо інші три заклади із переліку ковідних – Пустомитівська, Перемишлянська і Жидачівська лікарні" – наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За його словами, від 93 до 98% госпіталізованих з коронавірусом мешканців Львівщини є невакцинованими.

Нагадаємо, з 23 вересня в усіх регіонах України запровадили "жовтий" рівень епіднебезпеки. Також раніше уряд змінив правила для карантинних обмежень та ввів Covid-сертифікати для вакцинованих.

Додамо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 31 грудня 2021 року. А з 24 лютого запровадили адаптивний карантин: країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024