Опалювальний сезон в Новояворівську та Новому Роздолі розпочнеться вчасно

вівторок, 28 вересня 2021 р. о 14:35
Опалювальний сезон в Новояворівську та Новому Роздолі розпочнеться вчасно
Новий РозділТЕЦ

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ готові до старту опалювального сезону.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Сьогодні, 28 вересня, під час онлайн наради із заступником Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською у Львівській ОДА повідомили, що ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу готові до старту опалювального сезону. Середній показник готовності по містах становить понад 95%.

Ще 1 вересня Новояворівськ затвердив тариф на послуги з постачання теплової енергії. А Новороздільська міська рада затвердить тариф на послуги на найближчій сесії. Наразі міська рада погодила план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг постачання теплової енергії та постачанння гарячої води на 2021 рік.

Як повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА, наразі 95% об’єктів житлово-комунального господарства Львівської області готові до старту опалювального сезону.

Нагадаємо, минулого тижня Кабмін розпорядився тимчасово передати арештовані активи Енергії-Новий Розділ та Енергії-Новояворівськ нинішньому управителю Нафтогаз Тепло. Раніше ТОВ "Нафтогаз Тепло", яке входить до групи Нафтогаз Україна, звернулося до Львівської ОДА з проханням сприяти якнайшвидшій передачі в управління компанії теплових мереж міста Новояворівська, а також іншого майна, яке арештували за рішенням суду, але й досі не передали АРМА в управління "Нафтогаз Тепла".

Додамо, у серпні повідомлялось, що "Нафтогаз" проводить підготовку до опалювального сезону, щоб вчасно подати тепло, зокрема у Новояворівську та Новому Роздолі.

А на початку серпня Львівська ОДА заявила, що звернеться до уряду щодо виділення фінансування для підготовки Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ до опалювального сезону.

В листопаді 2019 року новим управителем Новороздольської та Новояворівської ТЕЦ АРМА призначила "Нафтогаз-тепло" через те, що опалювальний сезон тут було зірвано. Тоді ж Варіанти відправилися в Новий Розділ, щоб дізнатися, як без тепла живуть майже 30 тисяч людей.

Детальніше про ситуацію довкола Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ можна дізнатисся у статті "Старі недолі у Новояворівську та Новому Роздолі".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024