Три міста Львівщини отримають два мільйони за львівське сміття

середа, 29 березня 2023 р. о 14:39
Три міста Львівщини отримають два мільйони за львівське сміття
вивезення сміття

Львівська міськрада виділила 2,1 мільйона гривень для Борислава, Буська і Стрия, що приймають сміття зі Львова.

Вчора, 28 березня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про надання субвенції місцевим бюджетам.

Зокрема, з бюджету Львова виділять 2 128 639,6 грн за приймання твердих побутових відходів зі Львова, відповідно до Меморандумів про співпрацю між Львівською міською радою та міськими радами Борислава, Буська і Стрия.

Зокрема, Буську виділять 352 999,60 грн, Бориславу – 620 704 грн, Стрию – 1 154 936 грн за прийняття сміття.

Ці кошти міста отримають як субвенцію на соціально-економічний розвиток.

Зазначимо, з 1 липня 2019 року повноваження з вивозу твердих побутових відходів повернулись від Львівської ОДА до міської ради Львова. Також у Львові планують розробити сайт про стан вивезення сміття зі Львова.

Додамо, у травні 2020 року правоохоронці влаштували обшуки у Львівській міськраді та компаніях-перевізниках, яких запідозрили у завищенні витрат на вивезення сміття зі Львова. Тоді ж львівські депутати ініціювали створення слідчої комісії, яка розслідуватиме розкрадання коштів з бюджету Львова, виділених на вивезення сміття з міста.

Наприкінці липня 2020 року три вантажівки із львівським сміттям затримали на Житомирщині, а на початку серпня того ж року львівське сміття виявили у Вінницькій області.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024