У Пустомитах на час карантину закрили Центральний ринок

понеділок, 16 березня 2020 р. о 13:27
У Пустомитах на час карантину закрили Центральний ринок
ринок

Центральний торговий ринок у Пустомитах не працюватиме до 3 квітня.

Про це повідомила прес-служба Пустомитівської міської ради.

Як вказано у повідомленні, на час карантину у Пустомитах закривають Центральний торговий ринок.

"Шановні мешканці міста Пустомити та села Наварія, у зв’язку із запровадженим карантином у наслідок пандемії коронавірусу COVID-19 у світі та обмежувальними заходами - Центральний торговий ринок м.Пустомити не буде працювати до 3 квітня 2020р" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 13 березня у Кам'янка-Бузькій через хворого з підозрою на коронавірус закрили ринки.

Додамо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. У Львові ввели заборону на проведення масових заходів. Відсьогодні у Львові закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок.

Станом на ранок в Україні зафіксували вже 5 випадків зараження коронавірусом, а у Львівській інфекційній лікарні перебуває 8 хворих з підозрою на коронавірус.

На Львівщині переглянуть роботу громадського транспорту і обмежать міжміські перевезення. Також у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024