В Україні виявили нові випадки зараження корорнавірусом

понеділок, 16 березня 2020 р. о 10:16
В Україні виявили нові випадки зараження корорнавірусом
медичний заклад

Станом на ранок зафіксували вже 5 випадків зараження коронавірусом.

Про це повідомляє Українська правда.

Станом на 9:30 ранку 16 березня у Україні підтверджено вже 5 випадків зараження коронавірусом.

За даними Центру громадського здоров’я України, з початку року отримано 94 підозри про нову коронавірусну інфекцію.

"За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1) області. Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 500 зразків. Ще 9 зразків біоматеріалу досліджують" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. Станом на 13 березня в Україні виявили три випадки захворювання на коронавірус.

Того ж дня Україні через коронавірус померла людина – 71-річна жінка з Житомирської області, а Україна закрила кордон для іноземних громадян.

На Львівщині переглянуть роботу громадського транспорту і обмежать міжміські перевезення. Також у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024