Новини

ВРУ

Майже 300 тис. грн. бюджетних коштів витратили 5 нардепів із Львівщини за 2 місяці

Майже 300 тис. грн. бюджетних коштів витратили 5 нардепів із Львівщини за 2 місяці

progyouth.ru

Майже 300 тис. грн. бюджетних коштів витратили 5 нардепів із Львівщини за 2 місяці

Понеділок, 25 березня 2013, 17:22

П’ять народних депутатів-мажоритарників із Львівщини витратили 298 тис. грн. протягом грудня 2012 та січня 2013 року.

Про це сьогодні, 25 грудня, на брифінгу повідомили представники громадського руху ЧЕСНО, інформує кореспондент Варіантів

При цьому постатейний опис витрат надали лише 5 із 12 депутатів-мажоритарників із Львівської області, зазначили представники ЧЕСНО.

Згідно з відповідями нардепів, на "загальні витрати" вони витратили майже 125 тис. грн; на утримання приймалень - 92 тисячі; понад 37 тис. депутати направили на благодійну або матеріальну допомогу своїм виборцям і ще 33 тис. депутати витратили за статтями "культура та духовність (церква)".

Окрім цього, рух ЧЕСНО не отримав жодної відповіді від лідерів парламентських фракцій щодо витрачання ними коштів, за винятком даних про Віталія Кличка у колективній відповіді УДАРу.

Представники ЧЕСНО наголосили, що кожен депутат отримує щонайменше 17 тис. грн. щомісячно для здійснення своїх повноважень.

Вони додали, що багато нардепів взагалі не знали, з якою метою мають використовуватись ці гроші і гадали, що це матеріальна допомога для них.

Нагадаємо, як повідомляв рух ЧЕСНО, нардепи-мажоритарники від ВО "Свобода" із Львівщини відмовились надавати інформацію на звернення руху, зокрема, щодо кількості приймалень та оприлюднення списків помічників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.