Новини

Президент

Янукович погодив заборону підліткам відвідувати нічні клуби

Янукович погодив заборону підліткам відвідувати нічні клуби

tsn.ua

Янукович погодив заборону підліткам відвідувати нічні клуби

Середа, 5 червня 2013, 14:39

Президент України Віктор Янукович підписав закон про заборону перебування неповнолітніх у розважальних закладах у нічний час.

 

Про це йдеться на сайті Президента України. 

Президент України Віктор Янукович підписав Закон № 243-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час».

16 травня Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час). Законом забороняється дітям віком до 16 років з 22.00 до 6.00 перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, та закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує принаймні однин з батьків чи інший законний представник дитини.

Також закон зобов'язує власників і посадових осіб розважальних закладів та закладів громадського харчування вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з 22.00 до 6.00 дітей до 16 років, яких не супроводжують батьки чи інші законні представники, надаючи їм право вимагати у відвідувачів таких закладів документів, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.