Новини

Новини

У львівській квартирі Ігоря Білозіра планують створити музей

У львівській квартирі Ігоря Білозіра планують створити музей

cossackland.org.ua

У львівській квартирі Ігоря Білозіра планують створити музей

Понеділок, 19 серпня 2013, 14:50

Дирекція Фонду імені Ігоря Білозіра планує перетворити львівську квартиру відомого композитора на музей. Наразі триває пошук коштів на реалізацію ідеї.

Про це Варіанти повідомив виконавчий директор Фонду імені Ігоря Білозіра Юрій Кедринський.

За його словами, у планах фонду є така ідея, і квартира давно готова до цього проекту, однак через брак часу та відсутності коштів поки-що проект у стані розробки.

У фонді хочуть зробити сучасну квартиру-музей. Для того аби відвідувачі не тільки бачили експонати, торкалися їх, ай відбувалося якесь творче життя, зустрічалися митці.

«У Ігоря на квартирі завжди  було як у вулику. Там збиралося багато артистів, композиторів, митці, які обмінювалися думками, обговорювали творчі ідеї. Є думаю, що після встановлення пам’ятника, музей буде наступним етапом вшанування видатного композитора», - додав Кедринський.

Нагадаємо, о 14.00 у Львівському музею-заповіднику «Личаківський цвинтар» відбудеться урочисте відкриття надгробного пам’ятнику Ігора Білозіра.

Також, о 19 00 год. у театрі імені М. Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1) відбудеться концерт пам’яті Ігора Білозіра «Слід на землі».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.