Новини

Новини

Медична реформа в Україні – це бездумне «знищення» педіатрів, - депутат

Медична реформа в Україні – це бездумне «знищення» педіатрів, - депутат

kr2012.com

Середа, 21 серпня 2013, 17:351115

Медична реформа в Україні – це бездумне «знищення» педіатрів, - депутат

З такою заявою виступив на круглому столі з питань реформи охорони здоров’я Львівщини, перший заступник голови Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України Роман Ілик.

Про це повідомляє коремпондент Варіантів.

«В мене було враження, що є системний підхід, бачення цієї реформи, але 3-4 тижні тому Богатирьова зібрала народних депутатів, ректорів вузів для обговорення її результатів. Найбільш на цій нараді мене здивувало те, що під час впровадження реформи по всій Україні, до уваги не візьмуть результати її впровадження з пілотних проектів у 4 областях України: Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та Києві, де на основі існуючих медустанов створили центри первинної медико-санітарної допомоги», - розповів нардеп.

За його словами, дана реформа це бездумне скорочення кадрів, «знищення» педіатрів, повернення до радянського інституту «сімейного лікаря».

«Хочу наголосити, ще років 5 тому, в Польщі так само проводили схожу медичну реформу. Однак від неї зразу ж відмовилися після оприлюднення статистки про значний ріст дитячої смертності», - додав Ілик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Львівщина перебває в числі аутсайдерів медичної реформи в непілотних регіонах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.