Новини

Львівська ОДА

Львівщина отримала понад 41 млн. грн на дороги

Львівщина отримала понад 41 млн. грн на дороги

Львівщина отримала понад 41 млн. грн на дороги

Вівторок, 22 травня 2012, 14:16

Місцеві бюджети Львівщини отримали з державного бюджету понад 41 млн. грн. субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Сума у 41 млн.грн. становить 30,3% визначеного для області обсягу на 2012 рік. Про це повідомив в.о. начальника головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Іван Нос.

Кошти дадуть можливість органам місцевого самоврядування розпочати проведення робіт з ремонту комунальних доріг відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка від 15 травня цього року № 301/0/5-12, "Про затвердження переліків об'єктів доріг комунальної власності в населених пунктах області, ремонти яких у 2012 році проводяться за кошти субвенції з державного бюджету", з урахуванням пропозицій райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення, затверджено і направлено Укравтодору перелік об'єктів, роботи на яких у 2012 році будуть фінансуватися за рахунок цієї субвенції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.