Новини

Політика

Студенти ЛНУ ім. І. Франка звернулися до Віктора Януковича стосовно асоціації

Студенти ЛНУ ім. І. Франка звернулися до Віктора Януковича стосовно асоціації

П'ятниця, 22 листопада 2013, 15:181039

Студенти ЛНУ ім. І. Франка звернулися до Віктора Януковича стосовно асоціації

Сьогодні студенти ЛНУ ім. І. Франка звернулися до Президента України та висловили обурення з приводу ухвали рішення про згортання євроінтеграції.

Про це Варіантам повідомила прес-центр ЛНУ ім. Івана Франка.

Шановний Вікторе Федоровичу!

Ми, студенти Львівського національного університету імені Івана  Франка, об’єднанні прагненням до всебічного розвитку нашої країни, висловлюємо глибоке обурення з приводу ухвали рішення про згортання євроінтеграції, яке вкотре підриває репутацію нашої держави та її влади на міжнародному рівні.

Здавалося б, за період осмислення цього важливого історичного кроку, докладених зусиль і нестримного бажання народу до якісно нового рівня життя Україна врешті отримала унікальних шанс – стати повноправним членом Європейського Союзу, перебування в якому дало б їй можливість вдосконалити парадигму науки, освіти, культури в контексті міжнаціональних відносин. У нас, як у молодої спільноти, будівничої частини нації, з’явилися сподівання на нові освітні перспективи.

Хіба не настав час вийти з-за плеча «східного сусіда», аби самостійно та твердо заявити про своє право обирати цивілізаційний вектор розвитку держави? Хіба не пора звільнитися від гальмівних «міцних оков», які відбирають можливість нашого подальшого поступу?

Сподіваємось, що Ви обдумаєте, якої помилки допустилися та зробите вибір на користь України, надавши їй можливість стати повноправною учасницею Європейського Союзу, що зміцнить її економічне, соціальне, політичне та культурне становище й утвердить довіру до неї європейської спільноти.

Нагадаємо, у Львові тривають акції протесту проти рішення уряду призупинити євроінтеграційні процеси. 

Мітинги розпочнуться сьогодні о 16 годині біля пам'ятника Франку, а о 19 годині – пам'ятника Шевченкові.

Нагадаємо, вчора, 21 листопада український уряд відмовився від євроінтеграції, зокрема від укладання Угоди про асоціацію з ЄС

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.