Новини

Економіка

газ

газ

argumentua.com

Кабмін знизив ціну на газ для бюджетних установ

Понеділок, 30 грудня 2013, 15:24

Кабінет Міністрів прийняв постанову щодо зниження ціни на природний газ для бюджетних установ з 1 січня 2014 року.

Про це повідомила прес-служба Кабміну.

Так, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі рекомендовано встановити з 1 січня 2014 р. граничний (максимальний) рівень ціни на природний газ, що реалізується установам та організаціям, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів, — 2448 гривень за 1000 куб. метрів та промисловим споживачам та іншим суб'єктам господарювання — 3113 гривень за 1000 куб. метрів на І квартал 2014 р.

Ціни названо без урахування податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється у розмірі 2 відсотків, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом.

Водночас суб'єктам господарювання, які виробляють теплову енергію, рекомендовано ціну у розмірі 1309,2 гривні за 1000 куб. метрів з урахуванням відповідних податків та зборів, коли йдеться про виробництво та надання послуг з опалення та постачання гарячої води (крім обсягів, що використовуються для виробничої (комерційної) діяльності) населенню, релігійним організаціям, національним творчим спілкам та їх територіальним осередкам. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.