Новини

Львівська ОДА

Львівщина посіла восьме місце за підсумками роботи агропромислового комплексу

Львівщина посіла восьме місце за підсумками роботи агропромислового комплексу

i.lb.ua

Львівщина посіла восьме місце за підсумками роботи агропромислового комплексу

Четвер, 31 травня 2012, 09:59

За  підсумками роботи агропромислового комплексу, за І квартал 2012 року Львівська область посіла 8 місце серед областей України у рейтингу, проведеному Міністерством аграрної політики та продовольства України. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

29 травня у  Міністерстві аграрної політики і продовольства України відбулось засідання Колегії, на яку були запрошені заступники голів облдержадміністрацій та керівники головних управлінь агропромислового розвитку.

Від Львівської області участь у Колегії взяв начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Роман Верещинський.

Львівська область забезпечила виконання показників посіву всіх ярих культур на 103% до плану (309,7 тис. га), в тому числі ярих зернових – 102% до плану (122,7 тис. га). Область відзначена як одна з кращих щодо залучення фінансових ресурсів на проведення комплексу весняно-польових робіт, зокрема кредитів.

На рейтингову оцінку вплинуло близько 40 показників роботи галузі. При тому потребує покращення діяльність у галузі насінництва та прискорення стабілізації у галузі тваринництва.

Відзначено, що у економічно-активних сільськогосподарських підприємствах Львівської області відсутня заборгованість із заробітної плати. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.