Новини

Соціум

прапор ЗУНР

прапор ЗУНР

прес-служба ЛОДА

Львівщина відсвяткує роковини утворення ЗУНР

Четвер, 30 жовтня 2014, 09:06

1 листопада у Львові відбудуться святкові заходи з нагоди 96-х роковин утворення Західно-Української Народної Республіки.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Офіційні заходи розпочнуться о 12 годині з покладання квітів до Меморіалу воїнам УГА на Личаківському цвинтарі. Також відбудеться покладання квітів та запалення лампадок до могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Д. Вітовського, коменданта Січових Стрільців М. Галущинського, керівника і засновника “Пласту” О. Тисовського та воїна УГА С. Левицького.

Окрім того, керівництво області та представники громадськості покладуть квіти до могили Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича та запалять лампадки на могилах воїнів, загиблих під час АТО.

Також в рамках святкувань 1 листопада з 9 до 19 години на площі Ринок відбудеться “Театралізоване військово-історичне дійство “Проголошення ЗУНР” з відтворенням подій 1918 року (стрілецькі стійки біля входу в Ратушу, патрулювання військовими УСС центральної частини міста тощо).

Мета заходу — популяризація та поширення правдивої інформації про діяльність УСС серед громадськості.

Організатор заходу — ГО “Товариство пошуку жертв війни “Память” за кошти з обласного бюджету.

2 листопада о 15 годині на площі Ринок відбудеться “Театралізоване військово-історичне дійство “Буремний листопад — 1918-го”.

Під час заходу будуть відтворені бої за м. Львів у листопаді 1918 року та початок українсько-польської війни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.