Пародія пародії

Пародія пародії

Варіанти,  6 лютого 2015

Пародії навколо нас легко та легально стали свідчення тотального втручання дигітального світу у навколишню автентику.

Кожен другий, третій та четвертий хоче і може прославитись, заливаючи на Ютуб відео з потенційним натяком на мем.

Телебачення дуже швидко просікло цей тренд і програми з ютубівськими приколами та талантами дуже швидко з'явились і на їх екранах.

У часи такої візуальної навали навіть піонер цієї справи на вкраїнських теренах, легендарний Петро Щур вже є призабутим героєм багатьох моніторів.

Легко помітити, що дуже часто пародійованим народними масами стає пародійник Дзідзьо і ця пародія пародії не лише підкреслює той доконаний факт, що зіркою тепер може стати кожен.

Вдала пародія пародії може вказати на невдалість (несмішність) оригіналу (таке можна помітити, наприклад, у пародії на Майкла Щура та деяких, тут присутніх, на Дзідзя), а невдала пародія пародії легко може стати самопародією на самих народних пародистів.

Якщо ж подивитись на Дзідзя як на проект Кузьми Скрябіна, то після трагічної смерті останнього, українська сцена втратила іронічний баланс (Спатанка та Злий репер Зеник) між попсовістю Дзідзя та умовною радикальністю Хамерман знищує віруси.

Отож, у пародійну путь, любі друзі та подруги.

У закритих пацанячих спільнотах дуже часто простежується потяг до гомоеротики а-ля Village People з їх хітом "YMCA".Антураж (канонічний килим на стіні) та антропологія дозволяє пацанам переплюнути самого Дзідзя.Дзідзі, як ніндзі, невидимо крадуться навколо нас.Антураж (правильні трусєля) та антропологія дозволяє пацану ще раз переплюнути самого Дзідзя.Відомий львівський журналіст Юрій Семашко тваринками пародіює Майкла Щура і цим тільки посилює несмішність оригіналу.Відморожена пародія на мультфільм Frozen сподобається усім тим, кому не подобається сам мультфільм зі своїми лесбійськими персонажами (на думку деяких християнських радикалів).Автоматичний феномен цієї підбірки – вечір еротичної пародії у Львові.Правильна і особливо вдала пародія на Top Gear від дрогобицьких пацанів.Навколишнє життя – це найкраща пародія реальності і саме про це та літру сметани ось це аудіо з відео у маршрутному таксі №140 Львів-Городок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.