Новини

Політика

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Порошенко підтримав волонтерський рух

Понеділок, 30 березня 2015, 13:22

Петро Порошенко підписав закон, що сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищить якість надання волонтерської допомоги.

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Основним завданням Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності» є забезпечення ефективного регулювання правовідносин, що виникають в процесі провадження волонтерської діяльності в Україні.

Закон визначає напрями волонтерської діяльності, уточнює терміни «волонтерська діяльність», «волонтер», знімає обмеження для здійснення волонтерської діяльності організаціями та установами, уточнює права та обов’язки волонтерів і організацій та установ, які залучають до своєї діяльності волонтерів, пояснює особливості відшкодування витрат, пов’язаних з наданням волонтерської допомоги; інших змін, які сприятимуть розвитку волонтерської діяльності.

Законом також вносяться зміни щодо добровільного страхування життя і здоров’я волонтерів на період надання волонтерської допомоги організаціями та установами, які залучають до своєї діяльності волонтерів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.