Новини

Економіка

протипаводкові роботи

протипаводкові роботи

loda.gov.ua

Проти підтоплення на Львівщині витратили 3,2 млн грн

Вівторок, 21 липня 2015, 14:41

На Львівщині з початку року витратили 3,2 млн грн на протипаводкові роботи.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У Львівській області на 3,2 млн грн виконали низку робіт зі захисту від підтоплень населених пунктів на території 8 районів.

Як повідомляє Львівське обласне управління водних ресурсів, ці заходи унеможливили підтоплення населених пунктів і сільськогосподарських угідь та дозволили безпечно пройти паводку 29-30 травня 2015 року.

"Основна проблема – обмеження в коштах, що виділяють на вищезазначені заходи, як з місцевого, так і з державного бюджетів. Потребує вирішення питання фінансового наповнення бюджетів органів місцевого самоврядування, на території яких необхідно проводити протипаводкові роботи", - розповів начальник  Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий.

Загалом виконано такі види робіт: очищення від намулу і сторонніх предметів каналів на системах гончарного дренажу; зменшення наслідків шкідливої дії вод завдяки будівництву водойми для акумулювання; вирубування чагарників; ремонт гідротехнічних споруд; розчищення і благоустрій джерел; розчищення та покращення гідрологічного стану водоймищ; поточний ремонт меліоративних каналів і гідротехнічних споруд для захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь присадибних ділянок і житлових будинків; захист сільськогосподарських угідь і присадибних ділянок; відновлення дамб і гідротехнічних споруд на річках Дністер, Летнянка, Нежухівка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.