Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Четвер, 12 квітня 2012, 10:14

«Не можна на одній мисці мати і солодку кашу, і оселедець» – Тарас Возняк про ВО «Свобода» в КОДі

Вчора, 11 квітня, під час презентації книги Тараса Возняка «Бруно Шульц» депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Богдан Галайко звинуватив автора у співпраці з Партією регіонів, а також попросив пояснити чим була мотивована заява ліберальної інтелігенції про вихід ВО «Свобода» з КОДу.

«Що стосується розколу опозиції, то я можу сказати таку річ: треба розділити олію і воду. Ви є яскравий свободівець – слава вам, але ваша кількість складає менше трьох процентів у цій країні, будь ласка, окучуйте свою грядку. Багато людей, коли бачать, наприклад, націонал-демократичні партії, демократичні, олігархічно-демократичні партії і вашу, з твердими поглядами і очами ясними і прозорими, відмовлятимуться голосувати за весь цей пул. Не можна на одній мисці мати і солодку кашу, і оселедець ваш. Воно не пасує. Ідіть своїм шляхом і прапорт вам в руки, це по-перше. А по-друге, зараз ми займаємось Бруно Шульцом, це є тема нашої розмови. А те, з ким ви спите і хто є ваша мама, я вас не запитую», – прокоментував Тарас Возняк. 

Нагадаємо, у квітні представники української ліберальної інтелігенції звернулися із відкритою заявою до партій - учасниць Комітету опору диктатурі з вимогою припинити співпрацю з ВО "Свобода", тому що вважають цю партію недемократичною і нелібральною. 

фото: zarvanytsya.org.ua

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.