Новини

Політика

учасники АТО

учасники АТО

Бійці АТО отримають додаткові пільги при працевлаштуванні

Четвер, 7 липня 2016, 13:54

Верховна Рада гарантувала бійцям АТО додаткові пільги при працевлаштуванні

Сьогодні на сесії Верховної Ради 235 народних депутатів проголосували за надання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали участь в АТО.

Зокрема, до переліку українців, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, відтепер включено учасників бойових дій, однак запропоновані зміни стосуються лише осіб, які зареєстровані в державній службі зайнятості та перебувають на обліку як безробітні.

"Реалізація запропонованого законопроекту створить сприятливі умови для працевлаштування учасників бойових дій, а також  стимулюватиме діяльність роботодавців, спрямовану на збереження діючих та створення нових робочих місць для працевлаштування безробітних громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці", – йдеться у законопроекті.

Роботодавцю, який працевлаштує за направленням служби зайнятості учасників АТО на два роки, щомісяця компенсуватимуться витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцстрахування за робітника.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.