Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Дрогобицькою бруківкою театрали викладуть вулиці у Варшаві

Дрогобицькою бруківкою театрали викладуть вулиці у Варшаві

Вівторок, 7 серпня 2012, 11:15

Дрогобицькою бруківкою театрали викладуть вулиці у Варшаві

Дрогобицький молодіжний театр «Альтер» започатковує міжнародний обмін: актори театру їдуть до польської столиці Варшави і везуть туди не лише свої постановки, але й планують замостити частину центральної вулиці Варшави дрогобицькою бруківкою, по якій свого часу ходили такі генії, як Іван Франко, Василь Стефаник, Бруно Шульц.

«У Дрогобичі триває забудова історичної частини міста. Стару австрійську бруківку нищать - кидають у фундамент, поливають бетоном. Ми попросили у будівельників кілька цих історичних бруківок і маємо намір вимостити ними центральну площу Варшави перед Музеєм літератури, у якому зібрано чи не найбільшу колекцію графік Бруно Шульца. Таким чином ми перенесемо частинку Дрогобича в історичне серце Варшави», – розповів керівник театру «Альтер» Андрій Юркевич.

Дрогобицька бруківка у Варшаві символізуватиме об'єднання двох країн – України та Польщі. Відтак театрали планують провести своєрідний обмін бруківкою і замостити польським камінням дрогобицьку площу.

Андрій Юркевич планує створити у Дрогобичі свого роду європейську площу, вимостивши її камінням з різних столиць – Варшави, Парижу, Берліну. Керівник театру додає: «Ми пропагуватимемо Дрогобич у різних столицях світу і наголошуватимемо, що наше місто має багату історію, культуру та потужний потенціал».

Джерело: тижневик Каменяр

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.